minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Luks në Liqenin e Komos, vila në filmin “House of Gucci” jepet me qira

0
Luks në Liqenin e Komos, vila në filmin “House of Gucci” jepet me qira

Vila luksoze që është përdorur në filmin “House of Gucci” është e disponueshme për t’u marrë me qira nga kushdo që ka mundësi.

Prona, që ndodhet në Liqenin e Komos (Itali), shfaqet disa herë në filmin e ri, ku interpreton edhe Lady Gaga.

Vila Balbiano është listuar në Airbnb dhe është një nga rezidencat më të mëdha të zonës, me 6 dhoma gjumi dhe 6 tualete. Gjithashtu, ka edhe një pishinë në ambientet e jashtme.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova