minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Basketbollistja amerikane apelon vendimin e gjykatës ruse

0

Avokatët e yllit amerikan të basketbollit, Brittney Griner, kanë paraqitur një apel për dënimin e saj në Rusi me nëntë vjet burg për posedim droge, njoftuan agjencitë ruse të lajmeve të hënën. Apeli u bë mes bisedimeve midis SHBA-së dhe Rusisë që mund të çojnë në një shkëmbim të profilit të lartë të burgosurve.

Griner, një qendër që…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova