minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme online mortgage broker ssl web hosting online university Bota

Broja mendon edhe për një sezon me Viteshen, por ka një kusht për skuadrën

0

Armando Broja është shndërruar në lojtarin kryesor të Viteshes teksa deri në këtë pikë të sezonit ka shënuar nëntë gola.

Sulmuesi në pronësi të Çelsit, është përshtatur më së miri me Eredivise dhe mund ta konsiderojë edhe qëndrimin për një tjetër sezon aty, para se të provojë të rikthehet te blutë e Londrës.

Vetë Broja thekson se në rast se ekipi kualifikohet për në Europa League, atëherë edhe mund të qëndrojë në Holandë.

“Qëndrimi te Viteshe edhe për sezonin tjetër është një mundësi, e cila mund të realizohet.

Advertisement

Nëse arrijmë të kualifikohemi në Ligën e Europës, shanset për të qëndruar edhe një sezon këtu do të rriten”, u shpreh Broja për “OG”.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2020 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova | online university