minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Chelsea siguron vendin e tretë

0

Chelsea barazoi me Leicester Cityn në ndeshjen e mbetur të xhiros së 27-të të Premier Leagues, por siguroi vendin e tretë në Premier League.

Chelsea dhe Leicester City të enjten mbrëma barazuan me rezultatin 1:1 në “Stamford Bridge”.

“Blutë e Londrës” që u mposhtën në Kupën FA në finale nga Liverpooli, pranuan gol në minutën e gjashtë kur James Maddison mposhti…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova