minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Ekipi mjekësor që u kujdes për Maradonan do të gjykohet për vrasje

0

Tetë mjekë, infermierë dhe një psikolog që kujdesej për legjendën e futbollit Diego Maradona do të gjykohen për vrasje, shkruan Reuters të enjten.

Maradona, i cili ishte kapiten i skuadrës fituese të Kupës së Botës të Argjentinës në vitin 1986, vdiq në nëntor 2020 në moshën 60-vjeçare.

Argjentinasi, i cili iu nënshtrua një operacioni për një…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova