minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Formacionet zyrtare: Zvicër – Kosovë

0

Zvicra dhe Kosova kanë publikuar formacionet zyrtare për miqësoren që nis në orën 18:00.

Xherdan Shaqiri dhe Granit Xhaka startojnë nga minuta e parë te helvetikët. Për Xhakën, që është edhe kapiten i skuadrës, do të jetë paraqitja e 100-të jubilare me Zvicrën. Andi Zeqiri është në bankën rezervë.

Përzgjedhësi i Kosovës, Alain Giresse, e ka…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova