minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Gonçalves po shkëlqen te Sportingu

0

Pedro Gonçalves është njeriu i momentit te skuadra e Sportingut të Lisbonës.

Gonçalves po shkëlqen me skuadrën portugeze dhe këtë është duke e konfirmuar edhe në Ligën e Kampionëve në duelin kundër gjermanëve të Dortmundit.

Mesfushori 23-vjeçar i realizoi të dyja golat e pjesës së parë për skuadrën portugeze, në minutat 30 dhe 39.

Ai ka…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova