minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

KB Vëllaznimi prezanton amerikanin e katërt

0

Jordan Notch është përforcimi më i ri dhe amerikani i katërt te skuadra e Vëllaznimit për sezonin 2022/23 në Superligën e Kosovës në basketboll, që nis muajin tjetër.

Notch (203 cm), te Vëllaznimi është prezantuar të martën, ndërsa ka luajtur për kolegjin “Adams State” në SHBA, ku kishte një mesatare prej 13.3 pikëve e 5 kërcimeve për ndeshje.

Para tij,…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova