minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Kelmendi mbetet te Gjilani

0

Shend Kelmendi ka vazhduar edhe për dy vjet kontratën me Gjilanin. Kështu është bërë e ditur të mërkurën mbrëma nga klubi në rrjetin social Facebook.

Sulmuesi i krahut vlerësohet i rëndësishëm për klubin gjilanas.

Në edicionin e fundit, Kelmendi për Gjilanin shënoi shtatë gola dhe asistoi tre të tjerë.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova