minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme online mortgage broker ssl web hosting online university Bota

Klubi i Kukësit gëzon tifozët: Stadiumi është gati për sezonin e ri

0

Punimet ne stadiumin e qytetit te Kukesit po vijojne me ritme te larta dhe brenda pak kohesh, do te jete gati per te pritur ekipin pas shume kohesh mungese.

Aktualisht eshte bere porosia per tapetin i cili do te jete 100% natyral, nderkohe qe jane porositur edhe stolat dhe impianti i ndricimit.

Me ritme te kenaqeshme ka ecur edhe puna ne tribunen pas porte e cila ka nisur me vonese krahasuar me pjesen tjeter te stadiumit.

Tribuna ka nisur te marre formen dhe brenda pak kohesh, do te jete gati.

Advertisement

E sigurt eshte qe Kukesi e nis sezonin e ri ne stadiumin e ri aty ku rikthehemi me synime te qarta.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2020 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova | online university