minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Koeln – Bayern, ndeshja që dhuron shumë gola

0

Koelni do të jetë nikoqir i liderit të Bundesligës, Bayern Munichut.

Ky ballafaqim do të zhvillohet të shtunën në orën 15:30 dhe i takon xhiros së 19 të elitës së futbollit gjerman.

Koelni është ekipi i vetëm në Bundesligë që i ka fituar tri ndeshjet e fundit dhe do të takohet me Bayernin që u mposht në vikendin e kaluar nga Borussia Monchengladbach.

Bavarezët e kanë…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova