minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Kryendeshja e gjithë fundjavës, City e pret Chelsean

0

Kryendeshja e gjitha ligave evropiane në këtë fundjavë do të luhet në Angli.

Të shtunën në orën 13:30, skuadra e Manchester Cityt që është kryeson me 53 pikë, do të luajë kundër Chelseat që është në vendi e dytë dhe ka 10-të pikë më pak. Ky ballafaqim i takon xhiros së 22-të Premier Leagues.

“Blutë e Londrës” do të mundohen…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova