minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Kuka kompleton koleksionin e çmimeve për trajner

0

Driton “Toni” Kuka tashmë është një trajner i dëshmuar në xhudo dhe ka pranuar shumë vlerësime për të arriturat me ekipin e Kosovës, për çka në vitin 2021 u nderua nga Federata Ndërkombëtare e Xhudos (IJF), pas votimit nga publiku, për të arriturat e tij si trajner, pasi suksesit të madh në Lojërat Olimpike të Tokios, ka shkruar Federata Evropiane e Xhudos (EJU) të…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova