minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Lojtari i Crystal Palacet kërcënohet me vdekje pas përjashtimit të Nunezit

0

Mbrojtësi i Crystal Palacet, Joachim Andersen thotë se ai mori kërcënime me vdekje dhe u abuzua në internet pasi Darëin Nunezi i Liverpoolit u përjashtua me karton të kuq pasi e goditi me kokë në një ndeshje të Premier League të hënën mbrëma.

Andersen shkoi në Instagram për të ndarë atë që ai tha se ishte një shembull i qindra mesazheve abuzive që ai ka marrë që…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova