minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Mbyllen baras 45 minutat e para në “Eithad Stadium”

0

Pjesa e parë e derbit të së mërkurës mbrëma në Ligën e Kampionëve ndërmjet Manchester Cityt dhe Paris Saint-Germainin, ka përfunduar pa gola. Asnjëra prej skuadrave nuk kanë arritur të shënojnë gol në pjesën e parë në “Etihad Stadium” në ndeshjen e Grupit A.

City ka dominuar për pjesën më të madhe të 45 minutave dhe ka tentuar disa herë të…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova