minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Policia nis hetimet për tentim-përleshjen mes Vieiras dhe tifozit

0

Policia ka nisur hetimet të premten pasi trajneri i Crystal Palacet, Patrick Vieira, ishte i përfshirë në një tentim-përleshje me një tifoz, në serinë e fundit të hyrjes së tifozëve në fushë, që është përhapur në fund të kampionateve në futbollin anglez.

Federata e Futbollit të Anglisë ka thënë se është “shumë e shqetësuar” për…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova