minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Renditja e re e FIFA-s, Kosova ngrihet për një pozitë

0

Kosova ka përparuar për një pozitë në përditësimin e ri në renditjen e institucionit më të madh të futbollit, FIFA. Nga pozita e 107-të, Kosova është ngritur në pozitën e 106 me 1183.9 pikë, pozita më e lartë ndonjëherë.

“Dardanët” zhvilluan katër ndeshje në muajin qershor, ku arritën dy fitore dhe dy humbje. Kjo i ndihmoi të ngrihen për…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova