minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Ronaldo dëshiron kthimin te Juventusi

0

Pas Neymarit, Juventusit i është ofruar edhe mundësia për ta transferuar Cristiano Ronaldon, raporton ESPN të enjten. Bëhet e ditur se është agjenti i Ronaldos, Jorge Mendes që po e shtyn kthimin e yllit portugez në Torino.

Në fakt, edhe Ronaldo është i hapur për një mundësi të tillë dhe është i gatshëm të kthehet te Juventusi për pagë dukshëm më të ulët…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova