minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Yllli polak i tenisit, Swiatek, organizon turne bamirësie

0

Numri një i botës në tenisin e femrave, Iga Swiatek e Polonisë, do të jetë organizatore e një turneu për bamirësi në muajin tjetër.

Fondet që do të mblidhen do të dhurohen për fëmijë dhe tinejxherë të prekur nga lufta në Ukrainë.

Kjo ngjarje do të mbahet në Krakow më 23 korrik dhe do luhet në dyshe.

Legjenda e futbollit ukrainas, Andriy Shevchenko, do të…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova