minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

31-vjeçarja kthen në sapun qumështin e tepërt të gjirit, sëmundjet e lëkurës që kuron!

0
31-vjeçarja kthen në sapun qumështin e tepërt të gjirit, sëmundjet e lëkurës që kuron!

Një grua 31-vjeçare me banim në shtetin e Ohajos, SHBA është bërë e famshme, pasi deri më tani ka fituar rreth 100 mijë dollarë duke shitur sapunë të prodhuar nga qumështi i saj.

Gruaja, e cila e rriti biznesin me kalimin e kohës, krijoi një fabrikë ku prodhonte sapun duke përdorur qumështin e saj dhe atë që blinte nga gratë e tjera.

Bëhet fjalë për Taylor Robinson, 31 vjeç, e cila tha se ideja i erdhi pasi kur kishte shtatzënë, një mikeshë i tha asaj, që mund ta vlerësonte qumështin e saj të tepërt.

Edhe pse kjo kërkesë dukej e çuditshme në fillim, Taylor shiti sapunin që bënte nga qumështi i saj me këshillën e shoqes së saj dhe shpejt e zgjeroi biznesin.

Advertisement

Tanimë të gjithë flasin për 31-vjeçaren, e cila deklaron se sapunët e saj janë të mirë për skuqjen e lëkurës, thatësinë dhe sëmundjet e tjera të lëkurës.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova