minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

“Dritat e Kuqe” drejt mbylljes, Amsterdami do ndërtojë qendrën tregtare të “mëkatit”

0
“Dritat e Kuqe” drejt mbylljes, Amsterdami do ndërtojë qendrën tregtare të “mëkatit”

Amsterdami, i njohur si Sodoma e ditëve moderne, duket se nuk do të zgjasë dhe për shumë kohë kështu.

Bashkia e kryeqytetit holandez po planifikon që njëherë e mirë të mbyllë distriktin me Drita të Kuqe, një atraksion për miliona turistë çdo vit.

Së fundmi, është prezantuar në këshillin bashkiak projekti për ndërtimin e një qendre erotike 5 katëshe me qëllim zhvendosjen e gjithë punonjësve dhe frekuentuesve të lagjes së Dritave të Kuqe .

Ndërtesa 5000 metra katrorë do të ndërtohet në rrethina dhe do të përmbajë dyqane erotike, 100 dhoma të vogla, 2 lokale dhe klube strip.

Advertisement

Bashkia po kërkon një partner privat për këtë projekt, i cili ka si synim të zhvendosë fokusin nga seksi dhe droga dhe për ta bërë Amsterdamin më të jetueshëm për banorët e tij.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova