minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme online mortgage broker ssl web hosting online university Bota

Dy mikesha të pandara

0

Fotografi Yan Hidayat përjetësoi momentet e mahnitshme kur një bretkosë u ngjit në pjesën e prapme të një breshke “për një udhëtim mikeshash.”

Shkrepjet u realizuan në Padang në ishullin Sumatra dhe fotografi 35-vjeçar e përshkruan ndjesinë si të pabesueshme.

“Isha pak metra larg tyre dhe ishte e pabesueshme të shihje një miqësi kaq të afërt midis një breshke dhe një bretkose. Kafshët janë miqtë tanë”, u shpreh ai, teksa apeloi që ato të mos keqtrajtohen.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2020 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova | online university