minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Shqiperia

Ndahet nga jeta protagonistja e “Peaky Blinders”

0
Ndahet nga jeta protagonistja e “Peaky Blinders”

Aktorja Helen McCrory, e njohur për rolet e saj në “Peaky Blinders” dhe “’Harry Potter”, është ndarë nga jeta në moshën 52-vjeçare.

Lajmi u bë me dije nga bashkëshorti i saj, aktori Damian Lewis përmes një statusi në Twitter, ku shkruhej se Helen humbi betejën me kancerin, dhe në momentet e fundit të jetës shoqërohej nga familja e saj.

“Me zemër të thyer ju njoftoj se pas një beteje heroike me kancerin, gruaja e bukur dhe e fuqishme, Helen McCrory ka vdekur e qetë në shtëpi, e rrethuar nga dashuria e familjes dhe miqve.”, shkroi ai.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova | Lajmet e fundit