minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Nga humori te humbja e peshës, 6 arsye pse duhet të laheni në det

0
Nga humori te humbja e peshës, 6 arsye pse duhet të laheni në det

Është e pamundur të mohohet se një notim i këndshëm në det pas një dite të kaluar në diell nën një çadër është padyshim më i mirë se një ditë arratisje nga nxehtësia përvëluese e qytetit.

Megjithatë, përfitimet e notit në det, ose oqean shkojnë përtej vetive anti-stres.

Larja në det ka përfitime të shumta dhe përmirëson në mënyrë aktive shëndetin dhe mirëqenien, forcon muskujt, rrit qëndrueshmërinë, përmirëson shëndetin e lëkurës dhe madje mund të përmirësojë humorin.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova