minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme online mortgage broker ssl web hosting online university Bota

Shndërrimi drastik i të pastrehut

0

Një berber ka transformuar një burrë të pastrehë, duke i bërë një stilim të flokëve dhe mjekrës, që e ndryshuan krejtësisht pamjen e tij.

Berberi i famshëm francez David Kodat, ka postuar në TikTok të gjithë procesin e prerjes së flokëve dhe mjekrës “së pabindur” të burrit, duke arritur qindra mijëra shikime dhe komente.

Në video, burri shihet i ulur në karrige përpara transformimit, me flokët gri dhe mjekrën që i shkon poshtë gjoksit.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2020 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova | online university