minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

“UFO-t janë 1 milion herë më mirë sesa burrat”

0
“UFO-t janë 1 milion herë më mirë sesa burrat”

Një grua angleze ka deklaruar se ka rënë në dashuri me një jashtëtokësor të padukshëm, duke shtuar se ai është më i mirë në shtrat se çdo tokësor.

Emanuela Rose, e cila banon në Londër, është shprehur në një emision televiziv se u njoh me jashtëtokësorin pasi ai e rrëmbeu nga apartamenti i saj.

“Kemi një vit të lidhur dhe tani mendojmë të martohemi. UFO-t nuk kanë formë njerëzore dhe nuk shihen dot me sy të lirë”, tha gruaja.

Kur u pyet për marrëdhënien intime të saj me jashtëtokësorin, Emanuela u shpreh: “T’i krahasosh me burrat, janë 1 milion herë më mirë”.

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova