minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Nga vijnë vaksinat?! Artan Fuga në dilemë, pyet miqtë në facebook: Të shkoj apo të mos shkoj në emision

0

Nga Artan Fuga

Kërkoj një opinion ju lutem!

Miqve dhe publikut të kësaj faqeje, i lutem të më japi një opinion:

Meqë sot në ora 17.°° më kanë ftuar te tv Neës 24, për të shprehur mendimet e mia kryesisht për dy aspekte të aktualitetit:

Advertisement

1.Nga vijnë vaksinat anticovid dhe a është korrekte të mos u dihet burimi?

2.Sa është përqindja e të infektuarve me covid19 sot dhe a janë të besueshme shifrat që jepen andej këndej sikur shiteshin dikur pite me djath a me mish te rruga e Barrikadave?

Lutem më thoni: A ka vlerë të shkoj apo më mirë të mos shprehem fare sepse juve nuk ju intereson hiç?

Po mundët një mendim!

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova