minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Athina goditet nga një tërmet, ja sa ishte magnituda

0
Athina goditet nga një tërmet, ja sa ishte magnituda

Një tërmet me magnitudë 3.7 të shkallës rihter goditi këtë të diel kryeqytetin e Greqisë, Athinën.

Sipas Institutit Gjeodinamik, lëkundja sizmike u regjistrua 10 km në veri-verilindje të Athinës.

Banorët, të frikësuar nga lëkundja, lanë banesat dhe dolën në rrugë të panikosur.

Mediat fqinje nuk kanë raportuar për lëndime në njerëz a dëme materiale.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova