minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Babai i vrau nënën me thikë/ Djali: E kemi fajin ne që nuk e mbrojtëm

0

Janë tronditëse faktet e publikuara pas krimit në familjen shqiptarë në Greqi ku burri 51-vjeçar vrau gruan me thikë në Zakynthos.

Për këtë ngjarje tronditëse ka reaguar edhe djali i tyre 20-vjeç.

Advertisement

Për mediat greke, ai ka fajësuar veten, duke thënë se nuk kishin marrë masat e nevojshme për të mbrojtur nënën e tyre.

Faji është i yni sepse nuk kishim marrë masat e nevojshme. Ky ishte gabimi më i madh i ynë. Unë dhe nëna ime folëm për këtë. Ajo ishte nëna perfekte, mua më vjen keq për vëllezërit e mi dhe duhet të gjejmë sa më parë një zgjidhje”, ka thënë mes të tjerash djali.

Advertisement

Kujtojmë se 51-vjeçari u arrestua nga autoritetet greke, ndërsa dëshmoi se aktin e rëndë e ndërmori pasi sipas tij gruaja e tradhtonte.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova