minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Shqiperia

Hajdutët vrasin të moshuarën për 7 mijë euro në Greqi, e goditën pesë herë me thikë

0
Hajdutët vrasin të moshuarën për 7 mijë euro në Greqi, e goditën pesë herë me thikë

Një 63-vjeçare është vrarë në mënyrë barabre nga një grup hajdutësh në Greqi.

Ngjarja e rëndë raportohet të ketën ndodhur në Chalkidha, kur autori/ët hynë në banesën e të moshuarës e neutralizuan dhe e vranë duke e goditur pesë herë me thikë në fyt për t’i vjedhur 7 mijë euro.

63-vjeçarja u vra mbrëmjen e 10 majit. E gjithë ngjarja u denoncua nga shoqja e saj e cila e gjeti të pajetë në banesë.

Mediat greke raportojnë se nuk është identifikuar ende autori apo autorët, ndërsa po punohet për zbardhjen e plotë të ngjarjes së rëndë./vizionplus.tv/

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova | Lajmet e fundit