minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Vëllai i deputetes greke humb jetën në një aksident tragjik, në makinë ishte me gruan

0
Vëllai i deputetes greke humb jetën në një aksident tragjik, në makinë ishte me gruan

Vëllai i deputetes greke, Katerina Monogyiou, ka ndërruar jetë në një aksident automobilistik mbrëmjen e të enjtes në Greqi.

Ai po udhëtonte së bashku me bashkëshorten e tij me mjetin tip “Ferrari”, kur një këmbësor i ka prerë rrugën. Për të shmangur përplasjen e tij, shoferi ka devjuar rrugën dhe më pas ka goditur një pemë, raportojnë mediat fqinje.

Advertisement

45-vjeçari mbeti i bllokuar brenda tij, ndërsa bashkëshortja mundi të dilte nga dritarja, duke marrë lëndime të shumta.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova