minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Shqiperia

VIDEO/ E rëndë në Kosovë, edukatoret dhunojnë pa mëshirë 3-vjeçarin

0
VIDEO/ E rëndë në Kosovë, edukatoret dhunojnë pa mëshirë 3-vjeçarin

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në një çerdhe shtetërore në Fushë Kosovë. Një fëmijë 3-vjeçar është dhunuar brutalisht nga edukatoret e këtij insitucioni. Të afërm të të miturit kanë publikuar pamjet e kamerave të çerdhes “Gëzimi Ynë”, ku dallohet qartë dhuna e ushtruar.

 

Edukatoret ushtrojnë dhunë fizike dhe psikologjike ndaj të miturit, ndërsa familjarët theksojnë pasojat e kësaj ngjarjeje të rëndë. Ata theksojnë se 3-vjeçari ka pësuar trauma të rënda psiqike dhe nuk mundet të flejë gjatë natës.

 

Advertisement

Pamjet e rënda kanë shokuar opinionin publik, i cili kërkon që organet e drejtësisë të veprojnë.

 

 

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova | Lajmet e fundit