minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Shqiperia

25 ndeshje pa humbje për Liverpoolin, Kloppi arrin fitoren e 200-të

0

Liverpooli po kalon formë të mirë këtë sezon në të gjitha garat. Skuadra anglez ka 25 ndeshje radhazi që nuk e ka pësuar asnjë disfata. Ka arritur 18 fitore dhe shtatë barazime.

Kjo është ecuria më e gjatë e Liverpoolit pa pësuar disfatë që nga viti 1982, ku po ashtu kishin 25 takime rresht pa humbje.

Ndërkohë, fitorja ndaj Atletico Madridit 2:0, të mërkurën mbrëma,…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova | Lajmet e fundit