minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Alonso te Barça për 10 milionë euro

0

Marcos Alonos do të rikthehet në Spanjë.

Mbrojtësi i Chelseat do të transferohet te Barcelona.

“Fabrizio Romano” zbulon se për Alonson, Barça do të paguajë dhjetë milionë euro.

Marrëveshja është afër finalizimit dhe kanë mbetur disa detaje të vogla. Ndërkohë, për kushtet personale futbollisti dhe klubi nga Katalonja janë marrë vesh më…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova