minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Atletico favorit për Dybalan

0

Kampioni në fuqi i Spanjës, Atletico Madridi, është favorit për të siguruar shërbimet e sulmuesit të Juventusit, Paulo Dybala. Mediumet spanjolle raportuan të martën se Atletico tashmë ka kontaktuar me përfaqësuesit e Dybalas dhe ka prezantuar ofertën, e cila duket të jetë joshëse për sulmuesin argjentinas.

Po ashtu, në garë për Dybalan është edhe Interi, por ekipi nga La Liga…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova