minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Ballkani angazhon sulmues nga Mali i Zi

0

Sulmuesi i krahut, Dejan Zarubica është përforcimi më i ri i skuadrës së Ballkanit.

Kampioni i Kosovës ka bërë të ditur të martën se ka arritur marrëveshje me futbollistin nga Mali i Zi. Zarubica me Ballkanin ka firmosur kontratë deri në verën e vitit 2024.

Zarubica 29-vjeçar karriera ka bërë te Sutjeska, OFK Beogradi, Iskra, Buduqnosti, Lovqeni dhe së fundmi te Laçi në…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova