minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Ballkani nis përgatitjet për garat evropiane

0

Kampioni i Superligës së Kosovës në futboll, Ballkani i ka dhënë fund pushimit dhe të premten ka nisur stërvitjet për garat evropiane.

Klubi nga Suhareka ka njoftuar në Facebook se ekipi tashmë ka mbajtur stërvitjen e parë pas pushimit nën drejtimin e trajnerit Ilir Daja.

Ballkani si kampion i Kosovës, do të paraqitet në raundin e parë kualifikues të Ligës së Kampionëve kurse…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova