minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Barcelona optimiste në transferimin e Azpilicuetas

0

Mbrojtësi spanjoll Cesar Azpilicueta pritet të transferohet te Barcelona në verë.

Azpilicuetas i skadon kontrata me Chelsean në verë dhe Barça është optimiste se mund ta transferojë në verë si lojtar të lirë, raporton “Goal.com”.

Azpilicueta 32-vjeçar është pjesë e rëndësishme e Chelseat që nga viti 2012. Mirëpo, ai nuk është duke firmosur kontratën…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova