minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Barcelona pa asnjë goditje të saktë, për herë të parë në Champions

0

Barcelona është dominuar nga Bayerni, që ka fituar 3:0 në “Camp Nou”.

Për më tepër, skuadra e njohur spanjolle nuk ka pasur asnjë goditje të saktë gjatë ndeshjes me Bayernin.

Dhe kjo Barçës i ka ndodhur për herë të parë në histori të Ligës së Kampionëve.

Barcelona i kishte tri goditje të pasakta dhe dy të bllokuara. Ndërkohë Bayerni i kishte…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova