minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Shqiperia

Bosnjë-Hercegovina me selektor të ri

0

Sergej Barbarez është selektor i ri i Bosnjë-Hercegovinës. Vendimin e mori të premten Komiteti Ekzekutiv i Federatës së Futbollit të Bosnjë-Hercegovinës.Barbarez në të kaluarën ishte kapiten i Bosnjës.“Është gjë shumë e madhe për mua. Shpresoj të jetë edhe për federatën dhe reprezentacionin. Vijë me shumë…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova | Lajmet e fundit