minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Shqiperia

Brugge fiton ndaj Leverkusenit

0

Club Brugge e ka mposhtur Bayer Leverkusenin me rezultatin 1:0 në ndeshjen e xhiros së parë të Grupit B.

Abakar Sylla shënoi golin për ekipin belg në minutën e 42-të.

Më gola nuk pati, pavarësisht rasteve të shumta në pjesën e dytë dhe kështu pikët e plota i mori Brugge.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova | Lajmet e fundit