minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Damsgaardi arrin marrëveshje me Brendfordin

0

Mekkel Damsgaard karrierën do ta vazhdojë në Angli të Brendfordi.

“Fabrizio Romano” raporton të shtunën se marrëveshja është arritur dhe ka mbetur vetëm nënshkrimi.

Lojtari do të jetë në Angli javën e ardhshme për t’i kryer testet mjekësore dhe për të firmosur me klubin e Premier Leagues.

Damsgaardi do t’i kushtojë Brendfordit 15 milionë…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova