minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Depay dëshiron ta dëshmojë veten te Barcelona

0

Mephis Depay nuk është i interesuar që të rikthehet në Premier League.

Për ish-futbollisti i Manchester Unitedit është raportuar se mund të kthehet në futbollin anglez.

Por “El Nacional” shkruan se holandezi është i lumtur te Barcelona.

Sipas mediumit në fjalë Depay dëshiron ta dëshmojë vetën dhe të arrijë suksese me Barçën.

Advertisement

27-vjeçari kaloi te…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova