minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Depay kërkon para për ta prishur kontratën me Barcelonën

0

Memphis Depay po kërkon të largohet nga Barcelona si lojtar i ri.

Mediumi spanjoll “Sport” shkruan të martën se avokati i Depayt, Sebastien Ledure, pritet të takohet sot me drejtuesit e Barcelonës për të ndërprerë kontratën.

Depay pritet të kalojë te Juventusi. Raportohet se tashmë është arritur marrëveshja mes klubit nga Torino dhe sulmuesit holandez.

Ish-ylli i Lyonit dhe Manchester…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova