minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

“Derby d’Italia” mbyllet pa fitues

0

Interi dhe Juventusi kanë luajtur baras në ndeshjen kryesore në Serie A.

Kampioni në fuqi të dielën në shtëpi ka luajtur 1:1 në Derby d’Italia.

Në pjesën e parë ishin vendasit të cilët dominuan duke e shënuar një gol.

Në minutën e 17-të Edin Xheko arriti të kaloi Interin në epërs. Me këtë rezultat ekipet shkuan në pushim.

Advertisement

Edhe pjesa e dytë ishte e…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova