minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Dortmundi fiton thellë ndaj Freiburgut

0

Dortmundi ka fituar thellë kundër skuadrës së Freiburgut në hapje të xhiros së 19-të në elitën e futbollit të Gjermanisë.

“Verdhezinjtë” të premten në mbrëmje fituan në shtëpi me rezultatin, 5:1. Me këtë fitore, Dortmundi i afrohet kreut të tabelës në vetëm tri pikë. Lider është Bayerni me 43 pikë dhe me një ndeshje më…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova