minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Drita – Ballkani, mbyllet pa gola pjesa e parë

0

Pjesa e parë ndërmjet Dritës dhe Gjilanit është mbyllur pa gola. Derbi i xhiros së katërt të Superligës së Kosovës në futboll, po luhet në qytetin e Gjilanit.

Gjatë pjesës së parë, asnjëra prej skuadrave nuk pati ndonjë rast konkret shënimi. Si Drita ashtu edhe Ballkani, ende nuk dinë për humbje këtë edicion në elitën e futbollit kosovar.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova