minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Driton Kuka në panelin që vendos për rregullat e reja të xhudos

0

Me sukseset që ka arritur në dekadën e fundit, Driton Kuka tashmë është prej trajnerëve më të suksesshëm të xhudos në botë. Nxënësit e Kukës kanë fituar krejt çka mund të fitohet në xhudo, aktualisht sportin më të zhvilluar olimpik luftarak. Madje Kuka si trajner i ka tri medalje të arta olimpike, që jo shumë trajnerë i kanë.

Mirënjohjet dhe…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova