minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Dynamo shënon në kohën shtesë, goli anulohet nga VAR-i

0

Nuk ka dhënë fitues ndeshja mes Dynamo Kievit dhe Benficas. Takimi i grupit E përfundoi pa gola.

Në të vërtetë ekipi ukrainas shënoi në minutën e 93-të. Mykola Sharapenko dërgoi topin në rrjetë. Por gjyqtari vendosi ta rishikojë situatën përmes VAR-it. Dhe pas rishikimit të situatës, gjyqtari ndryshoi vendimin për ta pranuar golin. Ai anuloi golin për pozitë jashtë loje….

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova