minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Egjipti eliminon Bregun e Fildishtë, kalon në çerekfinale të Kupës së Afrikës

0

Përfaqësuesja e Bregut të Fildishtë është kualifikuar në çerekfinale të Kupës së Afrikës pasi ka eliminuar Egjiptin.

Të mërkurën, në ndeshjen çerekfinale, Bregu i Fildishtë ka shënuar fitore me rezultatin 5:4 pas penalltive.

Koha e rregullt dhe vazhdimet e këtij dueli të luajtur në Douala, përfunduan pa gola. Penalltinë vendimtare për Egjiptin që e…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova